Domů » Blog o kozmetike » Ako dosiahnuť perfektné mačacie oči

Ako dosiahnuť perfektné mačacie oči

„Bez očnej linky sa vždy cítim, ako by som nebola vo svojej koži“. Tvrdí Elma Elzovic, ktorá je známa svojimi vždy bezchybnými mačacími očami. „Tento typ líčenia nosím od dôb, kedy som bola na internáte a odvtedy som sa ho nevzdala dohromady ani na dve sekundy“.

Krok 1

Použitie koncovú časť čela ako referenčný bod, Elezovic kreslí tenkú, diagonálnu líniu smerom hore od vonkajšieho kútika oka.

Krok 2

Pokračujte späť na miesto, kde ste začala. Druhá linka by sa mala napájať do stredu línie rias, takže nechajte malú medzeru medzi dvoma linkami.

Krok 3

Teraz rovnomerne vyfarbite miesto medzi dvoma líniami. Dajte pozor, aby ste zafarbili aj pleť medzi riasami. Ak by presvitala holá koža, výsledný efekt by nebol dokonalý.

Krok 4

Teraz zopakujte rovnaký postup na vašom druhom oku. Snažte sa aby vyzerali obe oči rovnako! Potom naneste niekoľko vrstiev riasenky. Používajte riasenku ktorá vaše riasy zbytočne nezlepí a nevytvorí nevzhľadné hrudky medzi jednotlivími chĺpkami rias. Ak chcete dosiahnuť dokonalí vzhľad, nemala by ste používať umelé riasy. Použite radšej niektoré zo sér na predĺženie rias.

ak sa budete držať týchto štyroch jednoduchých krokov, dosiahnete dokonalý vzhľad mačacích očí ktoré vašu tvár ozvláštnia a zvýraznia. Prejeme pevnú ruku a veľa zdaru!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *