Domů » Blog o kozmetike » 5 neuveriteľných inšpirácií na dokonalé pery

5 neuveriteľných inšpirácií na dokonalé pery

Prinášame vám niekoľko úžasných kreácií, ktoré môžete na vašich perách veľmi jednoducho a rýchlo dosiahnuť aj vy. Toto vás spraví naozaj neodolateľnou. Peri ktoré kričia Pobozkaj ma!

Reliéf bozku

Na peri je nanesený sýto červený rúž, ktorý je orámovaný zlatou metalickou očnou linkou. Výsledný efekt je neodolateľný. Celé to môžte zakončiť bezfarebným leskom. Tak získate skutočne luxusný vzhľad

Vytesané z mramoru

Ak chcete dosiahnuť mramorový vzhľad, naneste na peri biely rúž. Potom naneste trochu čierneho púdru na kúsok pokrčeného igelitového vrecúška. Vložte ho medzi peri a zopnite ich. Efekt zakončite jemným poklepávaním ďalšej vrstvy bieleho rúžu. Celá kreácia tak získa hlbší vzhľad.

Prechod od bledej k tmavej

K tejto kreácii budete potrebovať tri odtiene rúžov. Na spodnú peru naneste rúž telovej farby. Potom postupne nanášajte tmavší odtieň rúžu a nakoniec na vrchnú peru použite najtmavší odtieň. Všetko zakončite bezfarebným leskom. Výsledok je nádherný. Treba však podotknúť, že tomuto typu rúžovania by sa mali vyhnúť dámy s užšou spodnou perou.

Nie je jednoduché stať sa zelenou

Tento efekt bol vytvorený pomocou jemne metalickej zelenej očnej linky. Ide o veľmi výraznú a trochu bláznivú kreáciu ktorá je vhodná zvlášť pre mladšie ročníky ročníky. Ideálne na Party Hard.

Mriežka krásy

Budete potrebovať pevnú ruku, námornícky modrý rúž a zlatý sypký prášok, pomocou ktorého vytvoríte mriežku. Naozaj úžasný výsledok!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *