Domů » GigaLash – veľká recenzia

Sérum na riasy GigaLash - veľká recenzia

GigaLash - recenzia

Najlepšie sérum na riasy je GigaLash

Ako hovoria výsledky nezávislých testov, GigaLash je jedno z najúčinnejších sér na riasy. GigaLash žne víťazstvo takmer vo všetkých kategóriách.

4.7/5
Predĺženie rias 100%
Zhustenie rias 100%
Zvýraznenie farby rias 98%
Pohodlie pri používaní 95%

Cena: 35,00 €

Čoho je toto sérum schopné?

Nie je náhoda, že prvé miesto v našej recenzie sér na predĺženie rias obsadil práve výrobok značky GigaLash. Vďačí za to najmä pozitívnym výsledkom potvrdeným nezávislými výpoveďami zákazníkov niekoľkých profesionálnych salónov krásy a takisto dobrými skúsenosťami samotných kozmetických profesionálov. O GigaLash sa toho už napísalo a povedalo naozaj veľa. Videorecenziu si môžte pozrieť na príklad aj na tomto odkaze, ale aj v galérii videí, ktorú nájdete pod týmto článkom.

Sérum na riasy GigaLash je možné zakúpiť cez internet, alebo v niektorých kozmetických salónoch. Pri zakúpení z internetu predajca garantuje vybavenie objednávky do dvoch dní od jej prijatia. Príde vám úhľadný balíček v ktorom sa nachádza elegantná bielo-zlatistá krabička s nádobkou obsahujúcou samotné sérum.

Nádobka so sérom má tri mililitre, čo by malo vystačiť na niekoľko mesiacov každodenného používania. Vo vrchnáku je upevnený aplikátor vyrobený z veľmi jemných mohérových vláken. GigaLash sa nanáša dva krát denne na odlíčenú pleť. Pomocou jemnej aplikačnej kefky si nanesiete sérum jedným ťahom na korienky mihalníc a počkáte pár sekúnd kým sa sérum nevstrebe. Potom sa už môžte nalíčiť prese tak, ako to máte rada.

Ako sme už spomenuli vyššie, sérum na riasy GigaLash sa nanáša dva krát denne, čo súvisí s polčasom rozpadu EPM enzýmov ktoré obsahuje. Podľa informácií od distribútora je pravidelné používanie najlepším spôsobom, ako dopriať korienkom rias stály prísun účinných látok, pre dosiahnutie čo najsilnejších výsledkov.

Sérum na mihalnice GigaLash

Ako GigaLash funguje?

GigaLash v sebe kombinuje niekoľko základných účinných látok, ktoré sú zväčša získavané extrakciou z rôznych rastlín. Kľúčové látky zabezpečujúce obdivuhodnú účinnosť séra GigaLash sú patentované EPM enzýmy podmieňujúce rast rias. Vďaka vysokému obsahu týchto enzýmov je možné dosiahnuť viditeľné výsledky už po 7 dňoch pravidelného používania séra.

Sedem dní je šialená rýchlosť, ktorej sa ani nám nechcelo veriť. Nakoniec sme ale uverili. Prvé viditeľné výsledky predĺženia rias bolo možné pozorovať už po týždni – neboli to síce žiadne obrovské rozdiely ale pokrok bol viditeľný v hustote aj dĺžke rias. Na definitívne výsledky si však musíte počkať aspoň 30 dní. To samozrejme platí pre akékoľvek sérum na predĺženie rias, nakoľko životný cyklus očnej riasy trvá presne 30 dní.

 

Fotografie výsledkov GigaLash pred a po použití

Testovanie bolo vykonávané pod dohľadom kozmetických profesionálov súčasne v niekoľkých salónoch krásy. Testovania tohto konkrétneho séra sa zúčastnilo päť žien vo veku 23 až 46 rokov, ktoré mali sérum k dispozícii po celí čas testovania.

Anna

Tina

Mirka

Ako sa o GigaLash vyjadrili ženy ktoré ho mali možnosť vyskúšať?

Spokojnosť s GigaLash sme zisťovali priamo v teréne u žien ktoré s ním prišli do kontaktu. Prečítajte si niektoré z ich vyjadrení.

 

Tina Beňová 19. november 2020

Pred tým ako som dostala možnosť zrecenzovať niektoré z týchto sér na predĺženie rias, som už o podobných výrobkoch vedela. Vybrala som si GigaLash lebo som si ho už dávnejšie chcela kúpiť. Teraz som mala možnosť skúsiť ho zadarmo tak prečo nie? Riasy som si poctivo každé ráno aj večer potierala sérom. Ono, bolo to zo začiatku trochu otravné ale po troch dňoch už som si zvykla. Výsledky sú myslím celkom pekné. Nikdy pred tým som nemala tak husté a výrazné riasy.

 

Miroslava Šafránková 23. november 2020

Keď mi moja kozmetička ponúkla možnosť vyskúšať sérum na predĺženie rias a zúčastniť sa tohto prieskumu, bola som veľmi prekvapená. O niečom takom som ešte nikdy nepočula. Ona predomňa postavila 6 druhov výrobkov a povedala mi nech si vyberiem jeden z nich. Intuitívne som si vybrala práve GigaLash a urobila som dobre. Neočakávala som až také ohromujúce výsledky. Toto sérum na riasy si určite kúpim a budem ho používať aj naďalej.

 

Anna Mílková 02. december 2020

Perfektná vec toto sérum. Som naozaj spokojná s dosiahnutým výsledkom. Riasy mám teraz oveľa dlhšie a dokonca sa mi začali samé vytáčať dohora. Riasy sú len malým detailom na tvári, ale pre doladenie dokonalého vzhľadu sú veľmi dôležité. Presne toto som si teraz uvedomila, keď vidím fotky pred použitím séra a potom. Moju tvár to úplne rozžiarilo. Nedá sa to porovnať s 3D riasami.

 

Ako vidíte, naše recenzentky si GigaLash absolútne obľúbili. Vyzdvihovali najmä jeho schopnosť zvýrazniť riasy a predĺžiť ich. Veď presne na to bolo toto sérum aj stvorené. Ak chcete GigaLash vyskúšať na vlastnej koži aj vy, neváhajte a choďte do toho. Nebudete ľutovať. V spolupráci s distribútorom sme pre naše čitateľky pripravili dokonca aj malý darček, v podobe zľavy z nákupu. Ak chete uplatniť zľavu, zadajte pri nákupe séra cez internet kupón “zľava2” a automaticky vám odpočítajú 2 eurá z vášho nákupu. Ak by náhodou zľava nefungovala, neváhajte sa obrátiť na našu redakciu nášho blogu.

 

GigaLash referencie a ohlasy z Facebooku

Komentáre z facebooku GigaLash

Videá ktoré by vás mohli zaujímať