Domů » Blog o kozmetike » Najlepšie trendy pre nechtový dizajn pre jar 2020

Najlepšie trendy pre nechtový dizajn pre jar 2020

Ročné obdobia sa menia, počasie sa otepľuje, ste vy ste už chorá z tej stále sa nemeniacej čiernej manikúry. Nech je to pre vás dobrý dôvod poraziť jednotvárnosť s jedným z týchto nových nechtových trendov pre jar 2016.

Nová Francúzka manikúra

Francúzska manikúra sa znovu škriabe na svetlo sveta. Najdôležitejšia je linka v hornej časti nechtu. Rozhodne by sa nemala snažiť vyzerať prirodzene! Jej farba by mala byť čo najneočakávanejšou, ako je to len možné.  Na modelke Monique Lhuillier predvádza manikérka Gina Edwards súhru laku Kelly-zelenej farby s bledým ružovým základom. Ona linku maľovala od ruky, ale ak si na to netrúfate, kúpte si nálepky na francúzku manikúru, nájdete ich v každej druhej drogérii. Sú skvelé pre vytvorenie ostrých liniek.

Osamotené bodky

Najnovším trendom vládne neuveritelná jednoduchosť. Stačí použiť štvormilimetrový štetček a naniesť na každý necht jednu malú bodku. Získate tak nezvyčajný vzhľad, ktorým určite zaujmete. V príklade na obrázku bol použitý lak vo farbe námornícka modrá.

Všetko biele

Biela farba je čím ďalej obľúbenejšia. Tento trend prichádza aj do nechtového dizajnu. Musíte uznať, že je to zvláštne osviežujúci a čistučký vzhľad.

Čisté línie

Pokiaľ ide o minimalizmus, jediná linka na bielom podklade robí obrovský rozdiel. Môžte použiť rôzne farebné kombinácie ktoré dizajn ešte oživia. Krásna by mohla byť krikľavá oranžová linka na bielom podklade. Tento typ lakovania sa pre vás hodí ak potrebujete opticky predĺžiť vaše nechty. Je to veľmi elegantné.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 4.5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *